Gardenist

Alüminyum döküm ve alüminyum enjeksiyon baskı üzerine kurulan firmamız, uzun yıllar ülkemizin elektrik, otomotiv ve mobilya sektöründe önde gelen firmalara yedek parça üretmektedir.

daha fazla oku
Bianca

Yenilikçi ve özgür bakış açısı ile uzun yıllara dayanan sektör deneyimini birleştirerek, her alanda sürekli kendini yenileyen, gelişen dinamik bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

daha fazla oku
Chakra

Chakra markası, doğallığın pozitif enerjisini, evlere hatta banyo ve yatak odası gibi özel yaşam alanlarına taşıma düşüncesiyle yaratıldı. Uzakdoğu ormanlarında yetişen görkemli bambu ağaçlarının, Chakra’nın çok özel dokumalarıyla yumuşacık havlulara ve kumaşlara dönüşmesinin hikayesi bu…

daha fazla oku
Tarzı Hayal

Kaliteli tasarım ürünleri ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla yola çıkan Tarz-ı Hayal Mobilya Aksesuar ve Dekorasyon firmamız 2008 yılında İnegöl’de 1500 m2 atölyede faaliyet başladı.

daha fazla oku
Cumba Garage

Türkiye’de iç mimari sektöründe öncü marka CUMBA, ev dekorasyonu trendlerini ülkemize getirmek için 1980 yılından bu yana seçkin dünya markalarını satışa sunuyor.

daha fazla oku
Altın Yatak

1991 yılında, kendi markamız olan “Altın Yatak” yaylı yatak üretimiyle başlayan sektördeki yolculuğumuza, 25 yılı aşkın bir süredir Türkiye yatak piyasasının öncülerinden biri olarak devam ediyoruz.

daha fazla oku
Century21

Century21 HIGHLIFE; 2015 yılında dünya gayrimenkul devlerinden biri olan Century 21 Real Estate şirketinin Franchise hakkını alarak, Ortakent’ Bodrum’da  kapılarını açmıştır.

daha fazla oku
Uniquel

Mermer ve doğal taş konusundaki uzmanlığını bir adım ileri taşıyarak, Plaza Bodrum’da açtığı tasarım mağazasında Bodrumlu sanatçıların ve tasarımcıların eserlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

daha fazla oku
A Mutfak Mobilya

2001 yılında küçük bir ahşap atölyesi olarak hizmete açılan A Mutfak Mobilya, günümüzde ev dekorasyonunda başta mutfak olmak üzere tüm mobilya tasarımı ve satışında Bodrum’un en büyük üretim kapasitesine sahip kuruluşudur.

daha fazla oku