cumba1

Cumba Garage

Türkiye’de iç mimari sektöründe öncü marka CUMBA, ev dekorasyonu trendlerini ülkemize getirmek için 1980 yılından bu yana seçkin dünya markalarını satışa sunuyor.

Türkiye’nin dekorasyon perakendesindeki ilk ve lider firması CUMBA, Fransa’da yüksek mimarlık eğitimini tamamlayan iki ortak tarafından öncelikle mimari bir şirket olarak 1980 yılında kuruluyor.

Kurulduğunda ilk etapta iç mimari olarak, Türkiye’yi dünya dekorasyon trendleriyle buluşturan ev projeleriyle hızlı büyüme kaydeden CUMBA, zaman içerisinde Türkiye’de arayıp da bulamadıkları ev dekorasyon ürünlerine ulaşmakta zorlandığını fark ediyor. Zaman zaman ithal ettikleri dünya dekorasyon devleriyle, yeri gelince ürettirdikleri mimari vizyonuyla elde edilen güçlü kontaklarıyla birlikte mimari işlerine destek vermesi için 1990’lı yılların başında ev dekorasyonu perakendesine yöneliyor. 1993 yılında Cihangir’de beş katlı bir ofis binasının iki katında ithal edilen ürünlerin sergilendiği ve ağırlıklı olarak kendi iç mimari müşterilerine ürünlerini satan marka; 2000 yılında yüksek talep ile beraber Nişantaşı’nda herkese açık ilk perakende mağazasını açıyor. Böylece modern, dömi klasik ve country stillerinden oluşan CUMBA SELECTION hayata geçiyor.

Mobilya, dekorasyon, aydınlatma, sofra, tekstil ve dış mekan alternatifleriyle huzuru, güzelliği ve mutluluğu en çok hak ettiğiniz ev hayatınızı sektör öncüsü ve lider kuruluşu olarak yeniden şekillendirmeye devam ediyor. Geniş marka seçkisiyle her stil ve zevke hitap eden nitelikteki ürün gamıyla CUMBA; CUMBA SELECTION ve CUMBA GARAGE markalarıyla birlikte tek bir çatı altında bir araya getiriyor.

İletişim

  Plaza Bodrum
Kapuz Cad. No: 8/9-11
Ortakent – Bodrum
  +90 (252) 358 50 63-64-91
  www.cumbaselection.com.tr