chakra1

Chakra

2005 yılında yaratılan ve yüzde yüz Türk markası olan Chakra, Denizli’nin büyük sanayi kuruluşlarından Kocaer Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Kocaer Tekstil’e bağlıdır. Özellikle dokunma duyunuzu harekete geçiren, arınma ve rahatlama gibi ihtiyaçlarınızı cevaplayan ürünleriyle sevilen ve tercih edilen bir marka oldu.

Chakra markası, doğallığın pozitif enerjisini, evlere hatta banyo ve yatak odası gibi özel yaşam alanlarına taşıma düşüncesiyle yaratıldı.

 

Büyüleyici bir serüven… Bambu

Uzakdoğu ormanlarında yetişen görkemli bambu ağaçlarının, Chakra’nın çok özel dokumalarıyla yumuşacık havlulara ve kumaşlara dönüşmesinin hikayesi bu… Evinizdeki, teninizdeki yumuşacık dokunuşun büyülü serüveni…

Doğanın sunduğu bu mucize, Chakra’nın sahip olduğu teknolojilerin yardımıyla yepyeni formlara dönüşürken, doğallığından hiçbir şey kaybetmez… İnce ince dilimler halinde kesilen bambu ağaçları, elyaf haline getirilir. Liflerinden ayrıştırılarak, çeşitli işlemlerden geçirildikten sonra ipliğe dönüştürülür. Ve bu işlemler sırasında ipliklerin tamamen doğal ve saf kalmasına büyük özen gösterilir.

Teninizdeki serin ve tatlı dokunuşu, bambunun kendine has bir özelliğidir. Hava geçirgenlik özelliğiyle bedeninizin rahatça nefes almasına yardımcı olur. Pamuktan bile daha hızlı bir emiciliğe sahiptir. İçeriğindeki bambu kun maddesi sayesinde deride alerji yapmaz, antibakteriyeldir. Bambu ipliği, çok ince olmasına karşın yıpranmaya karşı dayanıklı ve sağlamdır.

Banyo ve plaj havluları, bornozlar, nevresim takımları, ev giyimi, ev aksesuarları, aromatik yağ, koku, kandil, mum ve vücut bakım ürünleriyle saf, temiz, kaliteli ve ince zevkli tanımlamalarıyla bütünleşen Chakra markası, yalın zevk, duru ambiyans ve dinginlik konsepti ile özel olarak tasarlanan mağazalarında da ziyaretçilerine aynı hisleri yaşatarak benzersiz bir alışveriş deneyimi sunuyor.

İletişim

  Plaza Bodrum
Kapuz Cad. No: 8/13
Ortakent – Bodrum
  +90 (252) 358 73 17
  www.chakra.com.tr