century1

Century21 HIGHLIFE

Century 21 Real Estate LLC, 1971 yılında kurulmuş, 78 ülkede 6900 bağımsız franchising şirketinin sahibi olarak, 100 bini geçkin gayrimenkul danışmanıyla hizmet veren, dünyaca tanınmış bir Amerikan gayrimenkul franchising şirketidir.

Century21 HIGHLIFE; 2015 yılında dünya gayrimenkul devlerinden biri olan Century 21 Real Estate şirketinin Franchise hakkını alarak, Bodrum Yarımadası’nın merkezi konumunda olan Ortakent’ Bodrum’da  kapılarını açmıştır.

Century21 BEY GROUP; İstanbul’un en güçlü Century21 Ofislerinden 2 sine sahip olan BEY group’un bünyesine katılan Highlife,  Bey gurubun 3. Şubesi olarak İstanbul bağlantısını kurarak, hem Bodrum hem de İstanbul hattında gücüne güç katmıştır.

Alanında tek  butik marka olan Century21’in 16 Yılık deneyimli franchisingi olana BEY GROUP, İstanbul’daki  2 başarılı ofisine  Bodrum ofisi Highlife’ı da dahil ederek İstanbul’daki danışanlarına hem Bodrum hem de İstanbul’da kesintisiz hizmet verebilmenin avantajını sunmuştur.

Aynı şekilde; Bodrum ofisi Highlife da; Bodrum’daki portföylerini hem İstanbul’a açabilmenin hem de Bodrum’daki projeleri İstanbul’da tanıtım ve pazarlama olanağına kavuşmuştur.

Böylece tüm bu artılar ışığında; Century21 Highlife, deneyimli ve seçkin danışman ekibinden oluşan kadrosu ile sadece Bodrum yarımadasına değil, İstanbul ve Türkiye’deki her köşeye ayrıcalıklı gayrimenkul hizmet anlayışıyla servis vermektedir.

Franchise sisteminin sağladığı geniş network ağı sayesinde, sadece Bodrum içinde değil, Türkiye ve dünyadaki tüm Century 21 ofisleriyle ortak çalışma yürütebilme imkanına sahiptir.

Bünyemizdeki tüm portföyler, güvencemiz altında,  sözleşmeli ve tek yetkili portföylerdir.

İletişim

  Plaza Bodrum
Kapuz Cad. No: 8
Ortakent – Bodrum
  +90 (532) 111 54 04
  www.century21.com.tr/highlife